Kudy k nám

                                               

                                                    Místo prezentace, odjezdu a příjezdu

                              

"Pojízdná občerstvovačka"        

... 30. km - Harrachov- Mýtiny...  10.00 -12.00  Při průjezdu Martinským údolím po odbočce před mostem přes řeku Jizeru ze silnice E65   

... 65. km - Rokytnice nad Jizerou - Františkov... 13.00 - 15.00  Parkoviště na silnici č.294 nad Sachrovým hřebenem 

Kromě občerstvení (pivo, nealko, sušenky atd.) je vybavena i menším servisem na nejnutnější opravu kola - nebude však sloužit jako pojízdný servis nebo "odtahové vozidlo-únava". Občerstvit se zde může kdokoliv, není určena pouze pro účastníky Víchovského MTB Cyklotoulání, kteří jsou prozatím zvýhodněni oproti ostatním tím, že za jídlo nemusí platit. Bohužel je již pravidlem, že nepřihlášení účastníci to již berou také za samozřejmost a prozatím zneužívají Naší shovívavosti. Žádáme tedy všechny oficiálně přihlášené, aby si tuto výhodu mezi sebou v rámci možností a slušného chování hlídali, protože po našem "Příště by už na Vás nemuselo nic zbejt". Pro ty z Vás co se nestihli v čas přihlásit nebo si Cyklotoulání jedou jak se říká "Objed jen tak mimo" máme jednu radu. Za slušné optání u pořadatelů se nic nedá a popřípadě menší částka, kterou zaplatíte bude dál použita na pokrytí dalších nákladů a velice Nám tím pomůžete. K zaplacení  používat koruny české. Pojízdná občerstvovačka setrvá na jednom místě  po dobu zhruba 2 hod.

Orle - Jakuzcyce

Trasa v polské části Jizerských hor vede po lesních a asfaltových cestách hojně navštěvovaných turisty. Zejména u turistické chaty Orle a trasy Orle - Jakuzcyce. Zde je nutno dbát zvýšené pozornosti a ohleduplnosti. Na této části trasy pokud se k ní rozhodnete, doporučujeme mít sebou průkaz totožnosti. Případné sjednané cestovní pojištění, připojištění (sport,cyklistika) na tento den necháváme na každém z Vás.

Na turistické chatě Orle se můžete občerstvit. Platbu možné provádět korunou českou,eurem a polským zlotým.

Druhý úsek se zvýšeným počtem turistů se již nachází na území české strany Krkonoš. Od Boudy u Mumlavského vodopádu ke Krakonošově snídani.

''ALESPOŇ  O PAMĚTNÍ TRIČKO "

Pro zájemce, kteří se nestihli v čas přihlásit a chtěli by se účastnit Víchovského MTB Cyklotoulání alespoň o pamětní tričko  je zde přihláška.Pamětní tričko 2018. Ta je rovněž časově omezena a to do 30.4 2018. Za oficiální přihlášení bude opět bráno složení hotovosti 200,- Kč spolu s vyplněnou přihláškou u jednoho z pořadatelů. Rovněž je nutné odprezentování mezi 8.00 - 9.00 hod. v den Cyklotoulání.                                       

"PARKOVÁNÍ VAŠICH AUTOMOBILŮ"

Touto cestou žádáme a prosíme účastníky, kteří se nablíží do Víchové nad Jizerou v den konání Víchovského MTB Cyklotoulání pomocí svého automobilu, aby k zaparkování použili prostory pouze u místního fotbalového hřiště, Obecního úřadu a před místní poštou. Místní pošta se nachází po pravé straně po příjezdu od Jilemnice na proti Minimarketu. Místní Obecní úřad 300m od fotbalového hřiště směrem Víchová n/Jiz-Víchovská Lhota. Pokud by bylo vše obsazeno, využijeme další parkovací prostory, na které Vás velmi rád nasměruje někdo z pořadatelů. Nevyužívejte prostory k zaparkování u místního Minimarketu- Nákupního Střediska Víchová nad Jizerou. Pořadatelé děkují za pochopení.

                                                                          

" FOTOGALERIE"

Budeme rádi, když se společně budete opět podílet na vytvoření fotogalerie  2018. Jenom tak můžeme vytvořit zajímavou vzpomínku na 16 .ročník Víchovského MTB Cyklotoulání. Za případné zaslání zdokumentovaného materiálu (při odjezdu, na trase, občerstvení, po dojezdu atd.), který si budeme moci zde prohlédnout předem DĚKUJEME. Tyto stránky rovněž slouží pro případnou prezentaci při získávání různých finančních nebo materiálních prostředků pro konání dalších ročníků a fotogalerie je odkaz, který asi nejlépe může vystihnout jak celé akce proběla.

 

Odpočet času do začátku Víchovského MTB Cyklotoulání