Místo prezentace, odjezdu a příjezdu

                                              

Z důvodu rekonstrukce mostu přes řeku Jizerku pro většinu účastníků bude nutné využít pro příjezd k prezentaci lávku POUZE pro PĚŠÍ a CYKLISTY, která je po dobu rekonstrukce k tomuto účelu určena. Parkování automobilů bude možné před místním Mini marketem a poštou. 

V areále hřiště bude možné rovněž parkovat, ale je nutné použít objíždku značenou z Hrabačova směr Víchová nad Jizerou.

 

"Pojízdná občerstvovačka"         

... 30. km - Parkovistě Horní Polubný- Nad Sokolovnou... 10.00 - 12.00 
... 60. km - Dolní Kořenov- Martinské údolí... 13.00 - 15.00 

 

Kromě občerstvení (pivo, nealko, sušenky atd.) je vybavena i menším servisem na nejnutnější opravu kola - nebude však sloužit jako pojízdný servis nebo "odtahové vozidlo-únava". Občerstvit se zde může kdokoliv, není určena pouze pro účastníky Víchovského MTB Cyklotoulání, kteří jsou prozatím zvýhodněni oproti ostatním tím, že za jídlo nemusí platit. Bohužel je již pravidlem, že nepřihlášení účastníci to již berou také za samozřejmost a prozatím zneužívají Naší shovívavosti. Žádáme tedy všechny oficiálně přihlášené, aby si tuto výhodu mezi sebou v rámci možností a slušného chování hlídali, protože po našem "Příště by už na Vás nemuselo nic zbejt". Pro ty z Vás co se nestihli v čas přihlásit nebo si Cyklotoulání jedou jak se říká "Objed jen tak mimo" máme jednu radu. Za slušné optání u pořadatelů se nic nedá a popřípadě menší částka, kterou zaplatíte bude dál použita na pokrytí dalších nákladů a velice Nám tím pomůžete. K zaplacení  používat koruny české. Pojízdná občerstvovačka setrvá na jednom místě  po dobu zhruba 2 hod.

 

" FOTOGALERIE"

Budeme rádi, když se společně budete opět podílet na vytvoření fotogalerie  2023. Jenom tak můžeme vytvořit zajímavou vzpomínku na 21 .ročník Víchovského MTB Cyklotoulání. Za případné zaslání zdokumentovaného materiálu (při odjezdu, na trase, občerstvení, po dojezdu atd.), který si budeme moci zde prohlédnout předem DĚKUJEME. Tyto stránky rovněž slouží pro případnou prezentaci při získávání různých finančních nebo materiálních prostředků pro konání dalších ročníků a fotogalerie je odkaz, který asi nejlépe může vystihnout jak celé akce proběla.

 

                     Odpočet času do začátku Víchovského MTB Cyklotoulání