Při letošním ročníku bude Vaše sportovní výkony zaznamenávat fotograf Vít Antoš. Následně po dojezdu do cíle pro zájemce zdokumentovaný materiál vytiskne a tím Vám vytvoří zajímavou vzpomínku na 22.ročník. Veškeré informace např. o ceně, formátu a barvě fotek atd. bude podávat v zázemí, které bude mít připraveno v areálu hřiště. Někteří z Vás k zachycení zážitku tuto možnost již třeba využili na cyklo akci v Čisté u Horek, kde Vít Antoš rovněž fotografuje. 

                                                    Místo prezentace, odjezdu a příjezdu

                                              

 

"Pojízdná občerstvovačka"         

... 30. km - Parkovistě Horní Polubný- Nad Sokolovnou... 10.00 - 12.00 
... 60. km - Dolní Kořenov- Martinské údolí... 13.00 - 15.00 

 

Kromě občerstvení (pivo, nealko, sušenky atd.) je vybavena i menším servisem na nejnutnější opravu kola - nebude však sloužit jako pojízdný servis nebo "odtahové vozidlo-únava". Občerstvit se zde může kdokoliv, není určena pouze pro účastníky Víchovského MTB Cyklotoulání, kteří jsou prozatím zvýhodněni oproti ostatním tím, že za jídlo nemusí platit. Bohužel je již pravidlem, že nepřihlášení účastníci to již berou také za samozřejmost a prozatím zneužívají Naší shovívavosti. Žádáme tedy všechny oficiálně přihlášené, aby si tuto výhodu mezi sebou v rámci možností a slušného chování hlídali, protože po našem "Příště by už na Vás nemuselo nic zbejt". Pro ty z Vás co se nestihli v čas přihlásit nebo si Cyklotoulání jedou jak se říká "Objed jen tak mimo" máme jednu radu. Za slušné optání u pořadatelů se nic nedá a popřípadě menší částka, kterou zaplatíte bude dál použita na pokrytí dalších nákladů a velice Nám tím pomůžete. K zaplacení  používat koruny české. Pojízdná občerstvovačka setrvá na jednom místě  po dobu zhruba 2 hod.

 

" FOTOGALERIE"

Budeme rádi, když se společně budete opět podílet na vytvoření fotogalerie  2024. Jenom tak můžeme vytvořit zajímavou vzpomínku na 22 .ročník Víchovského MTB Cyklotoulání. Za případné zaslání zdokumentovaného materiálu (při odjezdu, na trase, občerstvení, po dojezdu atd.), který si budeme moci zde prohlédnout předem DĚKUJEME. Tyto stránky rovněž slouží pro případnou prezentaci při získávání různých finančních nebo materiálních prostředků pro konání dalších ročníků a fotogalerie je odkaz, který asi nejlépe může vystihnout jak celé akce proběla.