Ahoj všem cyklotoulačům a příznivcům horských kol.

Víchovské MTB Cyklotoulání v roce 2021 při svém 19. ročníku bude dotřetice směřovat do půvabné krajiny Českého ráje. Město Rovensko pod Troskami, poblíž dominující zřícenina hrad Trosky, Borecké skály s vyhlídkou Svatopluka Čecha budou výzvou pro všechny účastníky, kteří se pokusí tento okruh na svých strojích zdolat. Trasa za příznivého počasí při své délce 80km a 1700 výškových metrech nabídne krásné výhledy jak na celý Český ráj tak i Krkonoše. Pro označení budeme využívat značených cyklotras a cest označených Klubem českých turistů. Ovšem jsou zde i úseky, které budou označeny pouze našim značením.V rámci možností opět provedeme označení celého okruhu pomocí reflexního žlutého spreje, kterým vytvoříme spíše svítivě zeleno-žluté šipky s písmenem C . Někde může být doplněno o orientační svítivě zeleno žlutý puntík( např. stromy,kameny,sloupy el. vedení). Tomuto značení je třeba přikládat zvýšenou pozornost, aby nedocházelo ke zbytečnému sjetí z trasy a následnému bloudění.

  „Do Českého ráje cesta příjemná je…“ a o to zajímavější by mohla být zpět. Na možné překážky, které by mohli na trase nastat (těžba dřeva, oprava vozovky, atd.) se pokusíme v čas upozornit a najít náhradu.

 

Znovu zdůrazňujeme, nejedná se o závod. Ujeté kilometry ani čas nikomu neměříme a záleží pouze a pouze na Vašich schopnostech a silách kolik kilometrů si z této trasy ujedete. Jde o to, abyste po dojezdu byli sami se sebou spokojeni. K tomu všemu je třeba se v čas přihlásit, protože u nás platí:

                " Kdo se v čas přihlásí ten jede...po dojezdu nelituje "

                             

Kontakt

Libor Fišera
tel: +420 606 371 600

Slávek Plůcha
tel: +420 604 854 948

AAKT     Akutuálně přihlášeno

 Aktuálně přihlášeno

          200

      

  OBSAZENO!!!

NEJEDNÁ se o ZÁVOD !!!

Odhadnutí svých schopností a ohleduplnost k ostatním cyklistům, pěšákům a přírodě je na místě a platí dvojnásob.

Děkujeme.

Sestavuji aktuální kalendář ...